Fryzjer

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2312
OBOWIĄZKI:
strzyżenie, modelowanie, czesanie, farbowanie, układanie, doradztwo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: aktywizacja zawodowa-szkolenie


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Fryzjer

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Lokalizacja: Słomniki

wg załącznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Dodane: 2024-04-30


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Magazynier

Firma: FROG MS DELKO SP Z O.O.
Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska: Pracownik magazynu odpowiedzialny będzie za: kompletowanie towarów na magazynie prawidłowe rozlokowanie towarów na magazynie Wymagania: wykształcenie zawodowe - minimum umiejętność pracy w zespole, uczciwość, sumienność...

Dodane: dzisiaj

Ustawiacz linii drukarskiej

Firma: ManpowerGroup
Lokalizacja: Niepołomice

Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza lub ukończona kierunkowa szkoła poligraficzna + bazowe doświadczenie w pracy na produkcji o wysokim poziomie automatyzacji Otwartość na pracę w systemie wielozmianowym (czterobrygadowym)...

Dodane: dzisiaj