Ustawiacz linii drukarskiej

Miejsce pracy: Niepołomice
Nr Ref.: 10471

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza lub ukończona kierunkowa szkoła poligraficzna + bazowe doświadczenie w pracy na produkcji o wysokim poziomie automatyzacji
  • Otwartość na pracę w systemie wielozmianowym (czterobrygadowym)
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami technicznymi, które mogą wystąpić na maszynach
Obowiązki:
  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową
  • Kontrola jakości procesu drukowania
  • Obsługa oprogramowania do zarządzania zleceniami produkcyjnymi
  • Dokonywanie korekt w ustawieniach maszyn
Oferta:
  • Praca w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Bogaty system premiowy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna w pełni refundowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka stomatologiczna
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Paczki świąteczne i inicjatywy dobroczynne

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.