Elektromonter sieci trakcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Elektromonter sieci trakcyjnej
Miejsce pracy: Zabierzów Bocheński
Numer: StPr/18/0962
OBOWIĄZKI:
elektromonter instalacji i sieci energetycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: uprawnienia SEP do 1KV


Wymagania inne:

praktyka w zawodzie, badania wysokościowe pokrywa pracodawca

Miejsce pracy:

Zabierzów Bocheński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Elektromonter sieci trakcyjnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Zabierzów Bocheński

elektromonter instalacji i sieci energetycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: praktyka w zawodzie, badania wysokościowe pokrywa pracodawca

Dodane: 2021-03-01


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Praktykant / Praktykantka w Dziale HR

Firma: Nowy Styl
Lokalizacja: Kraków

lubisz pracę wymagającą skrupulatności przy administrowaniu procesów, jesteś nastawiony/a na współpracę w zespole, a komunikacja z ludźmi jest Twoją silną stroną, wyróżniasz się zaangażowaniem i chęcią uczenia się, posiadasz...

Dodane: dzisiaj

Doradca Ubezpieczeniowy

Firma: Nationale-Nederlanden
Lokalizacja: Bochnia

FORMA ZATRUDNIENIA B2B CZAS PRACY elastyczny MIEJSCE PRACY cała Polska ROZWÓJ: Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii...

Dodane: dzisiaj