Barman

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Barman
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2611
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i podawanie napojów. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Barman

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Obsługa gości restauracjiWymiar czasu pracy : 160 godzin miesięcznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Dodane: 2024-05-16


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Magazynier - wytrawiacz

Firma: ATT Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków (opis stanowiska): kontrola procesów wytrawiania elementów ze stali nierdzewnej mycie wytrawionych elementów prosta obróbka elementów po spawaniu wsparcie kierownika działu magazynu Wymagania: dobra organizacja pracy...

Dodane: dzisiaj

Executive Assistant

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

The main responsibility of Executive Assistant will be providing administrative support to Business Leaders across locations and Solution Lines. Our office is located in Cracow and we offer a 50/50 hybrid working model. What the day will look live...

Dodane: dzisiaj