Asystent / Asystentka Architekta

Poszukujemy:
Asystenta / Asystentki Architekta
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w pełnym procesie projektowym od fazy koncepcji do fazy projektu wykonawczego włącznie
  • Współudział w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • Przygotowywanie analiz chłonności pod kątem możliwości inwestycyjnych działki
  • Uczestnictwo w koordynacji procesu realizacji – możliwość odbycia praktyki zawodowej na budowie, niezbędnej do egzaminu na uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Minimum rok doświadczenia przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych budynków wielorodzinnych
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad - warunek
  • Mile widziana dobra znajomość programu Revit
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.