Profesjonalny Asystent / Profesjonalna Asystentka

Professional Assistants HUB w PwC Polska łączy ponad 50 specjalistek. Nasze podstawowe zadania obejmują wsparcie administracyjne przydzielonych Partnerów i Dyrektorów oraz aktywne uczestnictwo w życiu firmy. W zespole Asystenckim jesteśmy dla siebie wsparciem i dzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz dbamy o konstruktywny feedback. Międzynarodowe środowisko oraz ciągły rozwój biznesu pozwalają na włączenie się w dodatkowe, ciekawe projekty oraz zdobywanie nowych kompetencji.

Do naszego zespołu poszukujemy:

 

Profesjonalny Asystent / Profesjonalna Asystentka
Kraków
Twoja przyszła rola:
  • wsparcie administracyjne wynikających ze specyfiki roli przełożonego,
  • zarządzanie kalendarzem, 
  • kompleksowa organizacja spotkań biznesowych i integracyjnych,
  • organizacja podróży służbowych, 
  • rozliczanie wydatków służbowych,
  • wsparcie w przygotowaniu i obiegu dokumentów.
Aplikuj, jeśli:
  • posiadasz minimum rok doświadczenia w pracy jako asystent zarządu/wyższej kadry zarządzającej,
  • cechują Cię wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • masz bardzo dobre umiejętności organizacyjne, priorytetyzowania zadań,
  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista, dyskrecja oraz umiejętność współpracy międzyzespołowej,
  • potrafisz pracować pod presją czasu, jesteś osobą odpowiedzialną z dojrzałością biznesową,
  • jesteś osobą samodzielną i decyzyjną,
  • znasz język angielski na bardzo dobrym poziomie.
Dołączając do nas zyskujesz: 
  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,
  • szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej, coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne, 
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.
Jak wygląda proces rekrutacji? 
  • zaaplikuj, 
  • porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Aleksandrą,
  • poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej z Twoim przyszłym przełożonym.
APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Asystent / Asystentka Zarządu

Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska: Zarządzanie kalendarzem spotkań Zarządu Przygotowywanie i redagowanie dokumentów, prezentacji oraz raportów na potrzeby Zarządu Prowadzenie korespondencji biznesowej Dbanie o dyskrecję i ochronę poufnych informacji Wsparcie...

Dodane: 2024-04-16


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Mechanik

Firma: Emtor Spółka z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko serwisanta wózków widłowych. Główne zadania na stanowisku: Naprawy, przeglądy i konserwacje wózków widłowych Wymagania: Mile widziane uprawnienia konserwatorskie na wózki...

Dodane: dzisiaj

Junior Treasury Analyst

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

This position is primarily responsible for managing daily cash, short term investments and debt. Aon is in the business of better decisions At Aon, we shape decisions for the better to protect and enrich the lives of people around the world....

Dodane: dzisiaj