Targi Bożonarodzeniowe

Festiwale w Krakowie

To wydarzenie dobiegło końca

Targi Bożonarodzeniowe

25 listopada uroczyście zainaugurowano Targi Bożonarodzeniowe w Rynku Głównym. Otwarcie wielkiego kiermaszu, jak co roku rozpoczęto od oficjalnego zapalenia lampek na wielkiej choince tuż nieopodal Kościoła Mariackiego. Każdego roku drzewko przystrojone jest innym motywem. Tym razem kolor przewodni to srebro i kobalt. Prawdziwa elegancja.

Targi Bożonarodzeniowe na Rynku Głównym są już tradycją. Co roku, do 26 grudnia płyta rynku to tętniące – kolorami, różnorodnymi wyrobami rzemieślniczymi z wielu regionów świata – ogromne targowisko. Temu wydarzeniu towarzyszy wspaniała atmosfera świąteczna, która rozbrzmiewa dźwiękami kolęd oraz cudownymi aromatami pierniczków i grzanego wina.

Na każdego czeka coś miłego. Koncerty kolęd, spektakle, zajęcia artystyczne dla dzieci. Oprócz miło spędzonego czasu okraszonego pyszną przekąską można zakupić piękne i jedyne w swoim rodzaju prezenty dla najbliższych i obudzić w sobie ducha świątecznej pomocy dla potrzebujących. Tym samym Targi Bożonarodzeniowe mogą nastroić nas na święta pod wieloma względami. Coś dla ciała i dla duszy.

Rozpoczęcie wydarzenia

sobota, 25 Listopad, 2017

Zakończenie wydarzenia

wtorek, 26 Grudzień, 2017

Brak komentarzy! Skomentuj jako pierwszy!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *