7 pomysłów na pracę z elastycznym grafikiem

praca z elastycznym grafikiem

Krakowscy studenci chcą zarabiać na swoje utrzymanie, ale jedną z zasadniczych kwestii pozostaje dla nich elastyczny czas pracy. Zastanawiacie się, w jakich zawodach można znaleźć zatrudnienie, które nie będzie kolidowało z nauką? Takich ogłoszeń rekrutacyjnych jest w dużych miastach bardzo wiele.

Gdzie w takim razie szukać tego typu ofert pracy w Krakowie?

  1. W turystycznej miejscowości miejsca pracy daje m.in. gastronomia.

Kelner czy barista może korzystać z elastycznego grafiku, a jeśli pracuje przy Rynku Głównym, to nie powinien się martwić o wynagrodzenie. Tutaj stawki są wyższe niż w innych rejonach miasta, a przy tym można liczyć na napiwki od zagranicznych turystów.

  1. Miejsca pracy w Krakowie znajdą się w szeroko pojętych usługach.

Pracy nie brakuje dla sprzedawców, agentów ubezpieczeniowych czy pracowników call center. Dzięki zatrudnieniu w tym sektorze młodzi ludzie mają szanse na zdobycie pierwszych doświadczeń w sprzedaży i obsłudze klienta.

  1. Wiele możliwości daje również praca zdalna.

Studenci mogą znaleźć w internecie atrakcyjne oferty pracy związane z branżą IT oraz marketingiem. Tutaj wykaże się dziennikarz, redaktor, programista, grafik komputerowy, tłumacz, a także księgowa.

  1. Praca w korporacji.

Również duże firmy szukają studentów. Coraz częściej słyszy się, że niektóre biura są czynne 24 godziny na dobę. Praca w Krakowie na stanowisku stażysty, asystenta czy młodszego specjalisty może okazać się sposobem na zdobycie praktyki w zawodzie. 

  1. Lektor języka obcego.

Młodzież zwykle zna języki lepiej niż starsze pokolenie. Jeśli biegle władasz jakimś językiem obcym, to być może warto wysłać aplikację do jednej z krakowskich szkół językowych.

  1. Wizażysta/ stylista paznokci.

Tego rodzaju praca to zajęcie raczej dla dziewczyny, która ma zdolności manualne i plastyczne. W tym przypadku klientki można przyjmować nawet w domu, a pracę wykonuje się często weekendami.

  1. Praca na recepcji lub w punkcie informacyjnym.

Pracy dla recepcjonistów nie zabraknie tam, gdzie jest rozwinięta baza turystyczna. Na takim stanowisku pracy można szukać  nie tylko w hostelach czy hotelach, ale również na siłowni czy w salonie urody. W zdobyciu tego typu etatu przydatna jest znajomość języków obcych.

Brak komentarzy! Skomentuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *