Woźny/na - pomoc nauczyciela w przedszkolu

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Woźny/na - pomoc nauczyciela w przedszkolu
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
-sprzątanie przedszkola,-pomoc przy dzieciach (ubieranie, karmienie)-sprzątanie terenu wokół przedszkola,-obsługa cateringu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Badania sanitarno-epidemiologiczne.

Miejsce pracy:

Niepołomice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce



PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątająca

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, hotelowych i pozostałych znajdujących się w budynku oraz teren wokół budynku, obiekty według zleceń.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Dodane: 2024-07-09


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Programista PLC/HMI

Firma: NES Global Talent
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków: Programowanie systemów automatyki opartych na sterownikach PLC Tworzenie oprogramowania wizualizacji procesów (HMI/SCADA) Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów Wymagania: Wyższe wykształcenie...

Dodane: dzisiaj

Programista PLC/HMI

Firma: NES Global Talent
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków: Programowanie systemów automatyki opartych na sterownikach PLC Tworzenie oprogramowania wizualizacji procesów (HMI/SCADA) Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów Wymagania: Wyższe wykształcenie...

Dodane: dzisiaj