Woźny

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Woźny
Miejsce pracy: Krzeszowice
Numer: StPr/2024-09-20/2390
OBOWIĄZKI:
wg zakresu obowiązków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik serwisu sprzątającego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sprzątanie pomieszczeń biurowych Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) Wykształcenie: podstawowe Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia:...

Dodane: wczoraj