Ustawiacz linii drukarskiej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/24/2188
OBOWIĄZKI:
Obsługa linii drukarskiej zgodnie z Instrukcją Stanowiskową Kontrola jakości procesu drukowania Obsługa oprogramowania do zarządzania zleceniami produkcyjnymi Dokonywanie korekt w ustawieniach maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekun klienta (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: poligraficzne mile widzine,drukarz

Wymagania inne:

min. Rok pracy na stanowisku drukarz + podstawowe doświadczenie w pracy na produkcji o wysokim poziomie automatyzacji4) umiejętności: umiejętność radzenia sobie z problemami technicznymi które mogą wystąpić na maszynach

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie