Trzeci operator pracy rolowej offsetowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Trzeci operator pracy rolowej offsetowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0638
OBOWIĄZKI:
operator maszyn offsetowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Maszynista maszyn offsetowych
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

mile staż w obsłudze maszyny przemysłowej, maszynista maszyn offsetowych

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Przedstawiciel handlowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Lokalizacja: Proszowice

Sprzedaż i promocja towarów firmy na powierzonym terenie Prowadzenie firmowych programów promocyjnychDbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedażEgzekucja ustaleń centralnych,Budowanie długotrwałych...

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

IT Analyst with Russian & English

Firma: HCL Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Tasks: As an IT Helpdesk Analyst with HCL Technologies , you will perform a support role for the Russian-speaking customers on helpdesk queries, equipment configuration, back up maintenance, software installing/de-installing. Your main aim will...

Dodane: dzisiaj

Contracts & Claim Manager

Firma: NES Global Talent
Lokalizacja: Kraków

To add and maximize value to the Site Team and the construction process by taking a proactive involvement in all matters relating to contractual entitlements, risk, planning, measurement and valuation and contractual correspondence. To maximize...

Dodane: dzisiaj