Trener osobisty (coach, mentor, tutor)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5156
OBOWIĄZKI:
Przedmiotem tego dzieła będzie utworzenie 12 autorskich programów kursu z terapii metakognitywnej z zastosowaniem różnych technik coachingowych, w tym 6 programów w języku rosyjskim.Znajomość metakognitywnej terapii.Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata. Wartość dzieła za 3 lata: 154 800 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 4300 zł (100h po 43 zł/h).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Znajomość metakognitywnej terapii.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie