Trener koni

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Trener koni
Miejsce pracy: Czernichów
Numer: StPr/2024-03-26/0755
OBOWIĄZKI:
- codzienna pielęgnacja i użytkowanie gospodarcze oraz hodowlane;- zapewnianie opieki zdrowotnej i użytkowej: korekta kopyt, kucie, objuczenie itp.;- prowadzenie codziennych obserwacji osobniczych, wyciąganie wniosków i formułowanie spostrzeżeń, dokonywanie korekt dalszego postępowania;- utrzymywanie koni oraz ich pomieszczeń w należytej czystości, usuwanie obornika, stosowanie codziennych zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych;- przestrzeganie przepisów sanitarnych w celu uniknięcia chorób odzwierzęcych;- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji hodowlanej i ekonomicznej;- prowadzenie codziennej pracy treningowej z końmi;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Instruktor sportu
Uprawnienia: cierpliwość
Uprawnienia: Kurs - Behawiorysta zwierząt
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

[Inne] : Wcześniejsza praca ze zwierzętami (końmi),

Miejsce pracy:

Czernichów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego