Tłumacz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Tłumacz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2468
OBOWIĄZKI:
Wykonanie 144 tłumaczeń pisemnych, 144 ustnych; wykonanie tłumaczeń tekstu, pisma i dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły


Wymagania inne:

Native speaker języka angielskiego

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Instruktor języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Nauczanie języka obcego metodą Berlitz - nauczanie języka obcego bez użycia języka ojczystego klienta/ucznia;praca w godzinach 07:30 - 21:00; praca w wymiarze 110 godzin lekcyjnych, po 45 minut ze stawką 41,00 zł (tj. 82,50 godzin, po 60...

Dodane: 2024-04-25


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Senior Auditor

Firma: Aon
Lokalizacja: Kraków

Key Responsibilities: Participating in operational, compliance and financial audits evaluating the adequacy of controls for Aon business units and/or key business processes. Included in this responsibility are: Demonstrating knowledge and...

Dodane: dzisiaj

Technik serwisu / Specjalista ds.serwisu

Firma: PKE Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków: Serwis instalacji elektrycznych słaboprądowych, Udział w uruchamianiu i programowaniu systemów teletechnicznych (systemy sygnalizacji pożarowej, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy kontroli dostępu, systemy telewizji...

Dodane: dzisiaj