Tester

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Tester
Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy Testerów

Wynagrodzenie: 500-750 PLN netto + vat/dzień lub do 11.500 PLN brutto (Umowa o Pracę)

Lokalizacja: Kraków (obecnie 100% zdalnie - do odwołania)

Obowiązki:
  • Projektowanie i wykonywanie testów dla aplikacji webowych,
  • Przygotowywanie raportów z wykonywanych testów,
  • Rozwijanie testów automatycznych w oparciu o Java.
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych
  • Znajomość języka Java,
  • Znajomość Selenium Web Driver,
  • Znajomość Cucumbera – rozwój testów BDD,
  • Bardzo dobra znajomość REST
  • Znajomość SOAP,
  • Znajomość zagadnień testerskich na poziomie ISTQB Foundation level (projektowanie testów, raportowanie defektów i retesty),
  • Znajomość JIRA i Confluence,
  • Umiejętność raportowania defektów oraz przygotowywania raportów,
  • Doświadczenie w testach aplikacji webowych,
  • Podstawy GIT.
Mile widziane:
  • Znajomość dowolnego narzędzia do komunikacji REST (np. Postman),
  • Znajomość narzędzia SOAP UI,
  • Znajomość SQL, Docker i Kubernetes

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci