Technik Procesu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Myślenice
Nr ref.: 2185

Praca w branży automotive to Twoje marzenie? Chcesz mieć realny udział w produkcji części do samochodów takich marek jak: BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW? Zaaplikuj – praca bezpośrednio u naszego Klienta :)

Główne zadania:
• regulacja parametrów procesu produkcyjnego, modyfikacja form wytryskowych.
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
• wspieranie pracy Liderów oraz szkolenie operatorów w zakresie parametrów, jakości wyrobu itp.
• realizowanie działań korygujących i zapobiegawczych

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bezpośrednio u naszego Klienta
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności – porozmawiamy o nim podczas naszego procesu rekrutacji :)
• dodatkowa premia uznaniowa
• bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, takich jak: wczasy pod gruszą, bony na koniec roku, PPE, karta Multisport, ubezpieczenie Luxmed
• szkolenia i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe, preferowane mechaniczne, techniczne
• min. 2 lata doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku
• znajomość zagadnień z zakresu technologii maszyn oraz mechaniki
• dyspozycyjność do pracy zmianowej
• prawo jazdy kat. B

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.