Technik prac biurowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1865
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.); przygotowywanie korespondencjido wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; organizowanie pracy biura lub sekretariatu, w tym kompletowaniemateriałów i aktów prawnych niezbędnych do pracy;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa Internetu
Uprawnienia: dobra obsługa komputera
Uprawnienia: dobra dykcja, komunikatywność, organizacja pracy,
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Osoba dyspozycyjna, gotowa do pracy w nagłych wypadkach w dni wolne.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie