Technik prac biurowych

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-02-18/0343
OBOWIĄZKI:
prace biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

PODOBNE OGŁOSZENIA

Pracownik biurowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Segregacja i archiwizacja pism i dokumentów oraz dbałość o ich prawidłowy obieg. Umowa zlecenie 160 godzin miesięcznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w...

Dodane: 2021-03-05