Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/21/0061
OBOWIĄZKI:
obsługa sekretariatu,rejestracja dokumentówarchiwizacja dokumentówobsługa punktu recepcyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

program BUMERANG

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Technik prac biurowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Lokalizacja: Myślenice

Obsługa klienta, obsługa korespondencji biura, wystawianie faktur, obsługa portali internetowych z nieruchomościami, dodawanie ogłoszeń, kompletowanie dokumentów, pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży, kompletowanie dokumentów...

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Lekarz Periodontolog

Firma: Medicover Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Centrum Stomatologii Medicover ul. Pawia 7 Nie wymagamy specjalizacji, stawiamy na doświadczenie i umiejętności Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny, m. in. mikroskopy, kamery...

Dodane: dzisiaj

Asystent Projektanta AKPiA / Assistant I&C Engineer

Firma: Jacobs
Lokalizacja: Kraków

Your Impact: Join our team and be part of highly skilled, multidisciplinary team of experienced Instrumentation & Control engineers. You will have the chance to works on projects related to electronics, water treatment, manufacturing, building,...

Dodane: dzisiaj