Technik prac biurowych

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Rząska
Numer: StPr/2024-07-09/1650
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac biurowych związanych z działalnością kliniki, obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych, organizowanie pracy biura, udzielanie informacji telefonicznych, praca w recepcji, zapisywanie pacjentów na wizyty, pomoc przy układaniu grafików pracowniczych,sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych; przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczące ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie koniecznie lub wyższe mile widziane, obsługa komputera, sumienność, rzetelność w wykonywaniu zadań w pracy.

Miejsce pracy:

Rząska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego