Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0231
OBOWIĄZKI:
Prace administracyjno-biurowe związane z funkcjonowaniem Małopolskiej Organizacji Turystycznej,-współorganizacje wizyt studyjnych dla dziennikarzy, touroperatorów-uczestniczenie w procesie badawczym ruchu turystycznego w Krakowie i Małopolsce w 2024 roku,-prace przy realizacji projektu Małopolski System Informacji Turystycznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Znajomość obsługi komputera, pracowitość, zaangażowanie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce