Technik ekonomista

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0486
OBOWIĄZKI:
Bieżące wsparcie głównego księgowego w prowadzeniu pełnej księgowości. Kontrola finansowo-księgowa. Dekretacja dokumentów. Terminowe i rzetelne prowadzenie ewidencji księgowej. Księgowanie faktur z rejestru usług Uzgadnianie i rozliczanie sald Prowadzenie ewidencji na kontach bilansowych i pozabilansowych. Sporządzanie przelewów, dokumentów, deklaracji podatkowych i statystycznych. Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych. Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne podmiotu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik ekonomista* (wymagany staż - lata: 8)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: wyższe ekonomiczne lub dowolne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, z co najmniej 4 letnią praktyką w księgowości lubśrednie ekonomiczne, z co najmniej 8 letnią praktyką w księgowości.Mile widziane doświadczenie w strukturach finansowych podmiotów leczniczych. Doświadczenie związane z prowadzeniem gospodarki finansowej i księgowości w jednostkach organizacyjnych sektora finansów publicznych, kierowanie zespołem pracowników księgowości. Biegła znajomości ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych. Biegła obsługa komputera: (środowisko Windows) z wykorzystaniem oprogramowania do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Predyspozycje osobowościowe: sumienność, uczciwość, cierpliwość, życzliwość, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie