Technik administracji

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1165
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych. Wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych. Archiwizowanie dokumentów. Obsługiwanie klienta w języku obcym. Obsługiwanie sprzętu i urządzeń techniki biurowej oraz korzystanie z programów komputerowych w pracy biurowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik administracji* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 4)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie