Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0130
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych,Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wykonywanie czynności kancelaryjnych, Organizowanie pracy własnej,postepowanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej, Współpraca w zespole, pozytywne podejście do klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach