Taksówkarz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Taksówkarz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2441
OBOWIĄZKI:
Praca w systemie zmianowym, na jedno auto będzie przypisanych kilku kierowców, praca na taxi na terenie Krakowa. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Taksówkarz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Taksówkarz prowadzi samochody osobowe TAXI o dopuszczalnej ilości miejsc siedzących do 9 łącznie z kierowcą. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B Wymagania inne:

Dodane: 2024-05-03


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

Firma: Dom Pełen Energii Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków: Obsługa leadów sprzedażowych; Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego; Budowa i utrzymywanie długotrwałej,...

Dodane: dzisiaj

Księgowa / Księgowy

Firma: JAGA Recruitment Sp. z o.o.
Lokalizacja: Kraków

Zadania: Prowadzenie księgowości dla wybranych spółek (pełna księgowość). Współpraca w zakresie przygotowywania deklaracji podatkowych. Uzgadnianie sald. Księgowanie dokumentów importowych z Chin - SAD, WNT, itp.. Sporządzanie...

Dodane: dzisiaj