Taksówkarz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Taksówkarz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1984
OBOWIĄZKI:
Świadczenie usług w zakresie przewozu osób, kierowaniu samochodem zgodnie z przepisami ruchu drogowego i posiadanymi uprawnieniami; sprawdzaniu stanu technicznego samochodu, w tym poziomu paliwa, płynów eksploatacyjnych, stanu ogumienia, oświetlenia samochodu, sygnalizacji dźwiękowej, skuteczności działania hamulców w celu zapewnienia bezpiecznej jazdy samochodem; prowadzeniu dokumentacji przewozu oraz dokumentacji pojazdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Miejscem wykonywania pracy jest miasto Kraków.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 367,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie