Szwaczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Szwaczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2338
OBOWIĄZKI:
szycie dzianiny, krawiectwo lekkie, szycie na overlooku i stebnówce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: szycia, obsługi maszyn overlock,stębnówka


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie i umiejętność szycia

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Szwaczka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Wykonywanie w zespole produkcyjnym prac związanych z szyciem sukien ślubnych, współpraca z konstruktorem, projektantem, dotrzymywanie wyznaczanych terminów, zszywanie elementów według narzuconego schematu, kontrola jakości. Elastyczny czas...

Dodane: 2024-04-26


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Kelner

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Lokalizacja: Dobczyce

przygotowywanie napojów bezalkoholowych i alkoholowych, obsługa śniadaniowa, obsługa klienta krajowego i zagranicznego, obsługa sali.Okres próbny 3 m-ce, po okresie próbnym umowa o pracę . Wymagania konieczne: Zawód: Kelner* (wymagany staż...

Dodane: dzisiaj

Doradca techniczno-handlowy ds. OZE i techniki grzewczej

Firma: ENEKO POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.
Lokalizacja: Kraków

Czym będzie się zajmował Doradca? Doborem najlepszego rozwiązania dla klienta. Zależy nam na zadowolonych klientach, więc to podstawa Obsługą otrzymanych kontaktów (hot lead) oraz zdobywaniem własnych klientów (nasz Doradca to nie...

Dodane: dzisiaj