Szlifierz w metalu

Specjalizujemy się w produkcji części mechanicznych dla różnego rodzaju gałęzi przemysłu. Detale wykonujemy w oparciu o powierzoną dokumentację.

Miejsce pracy: Bochnia
Opis stanowiska
  • Obsługa szlifierek do wałków i płaszczyzn.
  • Szlifowanie powierzchni walcowych i stożkowych.
  • Dobór parametrów i nadzór nad procesem szlifowania.
Wymagania
  • Kandydat musi umieć czytać dobrze rysunek techniczny, dokumentację wykonawczą.
  • Samodzielnie ustawia szlifierkę z doborem optymalnych parametrów.
  • Ustala kolejność zabiegów przy operacjach wielozabiegowych.
Oferujemy
  • Praca w zgranym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę.
  • Praca stacjonarna.