Szlifierz metali

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/4082
OBOWIĄZKI:
obróbka metali przez szlifowanie zewnętrznych oraz wewnętrznych powierzchni walcowych i stożkowych w celu uzyskania pożądanego kształtu, obsługa urządzeń, nadzór nad nimi i odpowiedzialność za ich odpowiedni stan techniczny. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie