Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Stolarz
Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska
Numer: StPr/21/0360
OBOWIĄZKI:
praca samodzielnego stolarza. Praca na jedną zmianę w godz. 7:00-15:00. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 604 284 982.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe

Miejsce pracy:

Kalwaria Zebrzydowska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Stolarz mebli artystycznych i wzorcowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Lokalizacja: Kraków

- obróbka drewna, - obsługa podstawowych narzędzi stolarskich, - przycinanie elementów z drewna, - dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, - wykonywanie i konserwacja mebli artystycznych i wzorcowych. Wymagania konieczne:...

Dodane: 2021-04-27


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Junior Database Administrator

Firma: BENHAUER Sp. z o.o. Sp.K.
Lokalizacja: Kraków

Czego wymagamy: około 1 roku doświadczenia w administracji bazami danych MySQL i PostgreSQL, umiejętności pisania optymalnych zapytań SQL, podstawowej znajomości systemu Linux. Do Twoich obowiązków będzie należało: administracja i...

Dodane: dzisiaj

Menadżer Grupy Agentów

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Lokalizacja: Kraków

Jakie będą Twoje obowiązki? Zarządzanie zespołem Agentów Ubezpieczeniowych Realizacja ustalonych planów sprzedażowych Motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów Organizacja i rozwój sieci sprzedaży, budowanie...

Dodane: dzisiaj