Starszy specjalista ds. procesów hr

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0524
OBOWIĄZKI:
*Obsługa systemu Workday oraz wprowadzanie zmian w procesach, ich testowanie i zatwierdzanie migracji danych dla posiadanych procesów biznesowych *Reagowanie na złożone przychodzące sprawy i dostarczanie odpowiednich wyników biznesowych *Stosowanie i doskonalenie modelu biznesowego oraz właściwego podejścia do świadczenia usług w celu budowania profesjonalnych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi *Szkolenie mniej doświadczonych członków zespołu w zakresie bardziej złożonych i niestandardowych procesów oraz reagowanie na eskalowane problemy *Inicjowanie i koordynowanie projektów zmian lub ulepszeń oraz pomoc zespołowi we wdrażaniu zmian w codziennej pracy *Zapewnienie przestrzegania odpowiedniej dokumentacji procesu i ogólnych zasad przetwarzania danych *Przygotowywanie i przepro
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Zaawansowany poziom znajomości systemów HR (np. Workday)Zaawansowany poziom obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku Bardzo duża dbałość o szczegóły Umiejętność analizowania danych i sprawdzania ich poprawności Podejście zorientowane na klienta Zdolność do dotrzymywania napiętych terminów pod presją czasu Umiejętność nadawania właściwych priorytetów zadaniom Umiejętność skutecznego zarządzania przydzielonymi projektami

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie