Starszy specjalista ds. należności - credit management

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/6056
OBOWIĄZKI:
Analizowanie zdolności kredytowej zarówno nowych (oceny kredytowe), jak i istniejących (ponowne oceny kredytowe) klientów z ilościowego i jakościowego punktu widzenia oraz przedstawianie szczegółowych zaleceń kierownikowi ds. kredytów dotyczących ratingu kredytowego klienta i limitów kredytowych. ; Pomoc i udzielanie profesjonalnych porad we wszystkich kwestiach związanych z kredytami dla Capability Lead i Cluster Credit Manager;Przeprowadzanie rocznych/miesięcznych przeglądów limitów kredytowych klientów w krajach objętych zakresem umowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: handel międzynarodowy i finanse
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: dokładność, systematyczność, cierpliwość, praca w zespole,komunikatywność
Uprawnienia: praca pod presją czasu
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

Doświadczenie: min. 1 rok na stanowisku starszego specjalisty zarządzania finansami i min. 1 rok na stanowisku Specjalisty ds. należności, kierunek studiów: międzynarodowy handel i finanse. Język angielski oraz turecki wymagany ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz kontakt z klientami i biurem spółki w Turcji - pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie