Starszy menedżer ds. księgowości i raportowania

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3596
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie przygotowywaniem i przeglądem raportów finansowych, raportów zarządczych i uzgodnień, zgodnie z procesami finansowymi i kontrolami w celu zapewnienia integralności sprawozdawczości przydzieloną zespołowi.Zarządzanie przeglądem i zatwierdzaniem dzienników i korekt finansowych we wszystkich podmiotach prawnych (np. Korekt księgowych), upewniając się, że żadne wymagane korekty nie zostały przeoczone.Zarządzanie procesem przeglądu przed wysłaniem raportów do zespołów.Odpowiadanie za jakość sprawozdawczości finansowej, zarządczej i analiz dostarczanych dla wielu regionów i / lub podmiotów.Odpowiadanie za rozpatrywanie doraźnych zapytań od różnych partnerów biznesowych. Nadzór nad procesem zamykania okresu w księgach finansowych zgodnie z przypisaniem do zespołuIdentyfikacja i wykorzystanie możliwości poprawy efektywności w obszarach odpowiedzialnościWspieranie i stymulowanie zmian w projektach.Wspieranie partnerów biznesowych w ich zapytaniach w celu zapewnienia trwałej rentowność biznesu poprzez analizę wyników.Mobilizowanie klientów wewnętrznych, w celu zapewnienia odpowiedniej struktury sprawozdawczości i analiz finansowych.Ścisła współpraca z kluczowymi interesariuszami w celu dalszego usprawniania, standaryzacji i ulepszania procesów w obszarach odpowiedzialności.Wspieranie relacji z partnerami w celu dostosowania raportowania i analiz, które są korzystne dla ich potrzeb w zakresie partnerstwa biznesowego poprzez rozmowy oparte na faktach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, rachunkowość, min. 4 lata doświadczenia zawodowego w zawodzie pokrewnym, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie