Starszy menadżer w dziale napraw / repair operations senior manager

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1913
OBOWIĄZKI:
Opracowuje strategie, planowanie i zarządzanie usługami posprzedażowymi produktów MSI od kompleksowego procesu, aby zapewnić wysoką jakość usług, która przewyższa satysfakcję klienta, a jednocześnie spełnia cele optymalizacji kosztów.Na bieżąco z planem rozwoju technologii Motorola Solutions, ofertą usług, a także trendami branżowymi, nowymi technologiami i najlepszymi praktykami, aby móc uczestniczyć w kształtowaniu długoterminowych strategii usług posprzedażnych. Opracowuje i wdraża inicjatywy strategiczne mające na celu optymalizację procesów naprawczych, zwiększanie wydajności i skracanie czasu realizacji. Zapewnia zaangażowanie wielu interesariuszy, aby wspierać wszystkie punkty kontaktowe w procesach usług posprzedażnych.Zarządza zespołem wielofunkcyjnym, itd.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Umiejętność efektywnej współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi,Znajomość odpowiednich przepisów i standardów branżowych. Silne umiejętności negocjacyjne z możliwością zarządzania relacjami z zewnętrznymi dostawcami usług. Umiejętności komunikacji, prezentacji i pisania.Minimum 10 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych z silną orientacją handlową i operacyjną oraz w zarządzaniu zespołami interdyscyplinarnymi w wielu strefach czasowych. Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze posprzedażnej, przedsprzedaży, organizacji usług, duża wiedza techniczna. Analityczny sposób myślenia i biegłość w podejmowaniu decyzji w oparciu o dane i wpływanie na wyniki.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 26 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie