Starszy konsultant ds. kreacji i projektowania

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1931
OBOWIĄZKI:
1. KREATYWNE Wspieranie dyrektora kreatywnego w produkcji i projektowaniu kreatywnych projektów graficznych.a) Koncepcje projektowe: kreatywne myślenie w celu tworzenia nowych pomysłów i koncepcji oraz opracowywanie interaktywnych projektów komunikacyjnych. Branie udziału w strategicznym opracowaniu dobrze zdefiniowanego instruktażu kreatywnego (briefu) i wszelkich dodatkowych dokumentów informacyjnych, w bezpośrednim kontakcie z klientem.Praca z różnymi mediami i formatami (fotografia, grafika wektorowa, typografia itp.).Wykorzystanie umiejętności redagowania i korekty tekstu w celu uzyskania dokładnej i wysokiej jakości pracy. Współpraca z konsultantami, kierownikami projektów, drukarzami, copywriterami, fotografami i innymi projektantami. Kierowanie się wytycznymi dotyczącymi marki firmy i rozwijanie stylu świadczeń pracowniczych w komunikacji wewnętrznej. Znajomość praktyk projektowych, takich jak rozwój marki, projektowanie doświadczeń zorientowanych na użytkownika i projektowanie cyfrowe. Zdobywanie nowych umiejętności i śledzenie na bieżąco nowoczesnych rozwiązań technicznych i cyfrowych, a także skuteczne stosowanie ich w praktyce, aby pomóc ulepszać procesy i procedury.b) Współpraca z drukarniami: wysyłanie zapytań ofertowych z prośbą o wycenę, uzyskiwanie harmonogramów, opracowywanie logistyki, wydawanie instrukcji.c) Wymagania programistyczne: Ścisła współpraca z konsultantami i programistami przy tworzeniu zarządzania białą przestrzenią, nakładaniu warstw w programie InDesign, programowaniu projektów Total Reward Statements i ćwiczeniach z zakresu zarządzania odpowiedzialnością.d) Przygotowanie plików do druku: pliki wstępne, tworzenie gotowych do druku plików PDF i plików spakowanych, przesyłanie plików na strony FTP współpracujących drukarni.e) Struktura najlepszych praktyk: postępowanie zgodnie z najlepszymi praktykami i proaktywne dostarczanie pomysłów na ciągłe doskonalenie szablonów wiadomości e-mail w formacie HTML, dokumentów ze specyfikacją projektu platformy, szablonów aplikacji itp.Stałe rozwijanie praktyk i procesów, aby inspirować, wprowadzać innowacje i wykorzystywać nowe sposoby myślenia.f) VEED: Tworzenie dokumentacji i procesów dodawania napisów do filmów.2. ONLINEWspółpraca z klientami i zespołami projektowymi, aby planować i rozwijać prace projektowe. Współpraca z zespołem konfiguracyjnym, konsultantami, kierownikami projektów, autorami tekstów lub projektantami nad zastosowaniem niezbędnych aktualizacji;W przypadku klientów strategicznych zakres obejmuje: emaile, pocztówki, przewodniki dla menedżerów, aktualizacje platformy w związku z wprowadzanymi zmianami, wizualizacje internetowe, przewodniki po benefitach/świadczeniach pracowniczych i teksty internetowe.-przygotowywanie plików graficznych i treści; -wprowadzanie zmian i uzyskiwanie akceptacji klienta;-wprowadzanie zmian w treści i wyglądzie wiadomości email w formacie HTML;-testowanie e-maili w zespole przed udostępnieniem zespołowi konfiguracyjnemu;-przygotowywanie manuskryptów komunikacyjnych do testów w środowisku testowym i produkcyjnym;-przeglądanie i zatwierdzanie wewnętrznych testów akceptacji;-udostępnienie testu akceptacji klientowi;-zbieranie informacji zwrotnych od klientów dotyczących testów akceptacji i wewnętrzne zarządzanie aktualizacjami;-uzyskanie od klienta zgody na wdrożenie testu akceptacji;-odprawa dla zespołu administracyjnego w celu przeprowadzenia testów w środowisku produkcyjnym;-uzyskanie od klienta aprobaty na test w środowisku produkcyjnym;-informowanie zespołu projektowego o dostaniu zgody na wdrożenie procesu komunikacyjnego;-udział w wewnętrznych i zewnętrznych rozmowach projektowych (telekonferencje);-wdrażanie zmian w zakresie wyglądu i działania platformy;-odpowiednia aktualizacja specyfikacji projektu platformy;-udzielanie instruktażu projektantom w celu wprowadzenia usprawnień w wyglądzie i działaniu platformy wymaganych przez zatwierdzoną zmianę;-współpraca z zespołem konfiguracyjnym i konsultantem online w zakresie aktualizacji platformy wymaganych przez zatwierdzoną zmianę;-sprawdzanie, czy uwzględniono aktualizacje platformy;-przygotowywanie niektórych elementów programistycznych dla zespołu konfiguracyjnego; -używanie systemu ticketowego w razie potrzeby.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Zaawansowany poziom obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint). Dobry poziom znajomości systemów HR (np. Workday). Zaawansowany poziom znajomości systemów graficznych z pakietu Adobe Creative Suite (InDesign, Photoshop, Illustrator), znajomość Premier Pro będzie atutem. Zaawansowana wiedza na temat druku i produkcji cyfrowej. Zaawansowany poziom tworzenia e-maili w języku HTML. Angielski w mowie C2, w piśmie C2 (skala CEFR lub ukończone wyższe studia/stopień magistra z języka angielskiego).Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Bardzo duża dbałość o szczegóły. Umiejętność analizowania danych i sprawdzania ich poprawności. Podejście zorientowane na klienta. Doskonałe umiejętności komunikacyjne. Umiejętności rozwiązywania problemów, myślenie strategiczne. Zdolność do planowania i dotrzymywania napiętych terminów pod presją czasu. Umiejętność nadawania właściwych priorytetów zadaniom. Umiejętność skutecznego zarządzania przydzielonymi projektami. Umiejętność skutecznej pracy w zespole. Umiejętność mentorowania i zarządzania innymi członkami zespołu. Doświadczenie w technologiach świadczeń pracowniczych. Doświadczenie w nadzorowaniu wdrażania wizualnej części kampanii marketingowych bezpośrednio z klientem; Zdolność do dostarczania produktów zgodnie z wymaganiami klienta i standardami jakości.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 017 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie