Starszy analityk czasu rzeczywistego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0650
OBOWIĄZKI:
1)Monitorowanie ustalonych wartości granicznych pod kątem: wykonania złożonego planu pracy, statusu online, incydentów nie związanych z wykonywaniem pracy (przerwa oraz uzgodnione wcześniej, nieproduktywne aktywności), nieautoryzowanych statusów agentów, które muszą zostać ograniczone2) Asystowanie menedżerom operacyjnym w rekrutowaniu agentów na nadgodziny/VTO pomagający zarządzać codziennym zasobem pracowników3) Raportowanie zgodne z wymaganiami wewnętrznymi liderów: (np. raportowanie wyników wykonywanej pracy, raportowanie obecności i zgodności, dokumentowanie skandalicznych zachowań oraz ich wpływu na pozostałych pracowników, raportowanie ad-hoc wymagane w danej chwili)4) Zapewnienie, by wszystkie regulacje i procedury Ubera były stosowane, przestrzegane, włączając w to działy Security, HR, Operations, ale nie ograniczając się do nich oraz by wszelkie ich przekroczenie zostało natychmiast zgłoszone do odpowiedniego zarządu firmy.Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 100 000 zł Rocznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: ponad 2 lata na podobnym stanowisku analityka w środowisku międzynarodowym; Umiejętności: Wiedza i doświadczenie dot. - programowania prognoz, harmonogramów i obsady stanowisk; - kontrolowanie wydajności średniej dziennej; Bardzo dobra znajomość obsługi komputera; Wysokie zdolności komunikacyjne w mowie i w piśmie; Doskonałe umiejętności obsługi klienta (preferowane wcześniejsze doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta); Postawa zorientowana na udzielanie pomocy/ wsparcia; Wiedza z zakresu układania i modyfikowania grafiku zmian oraz aktualizowania go; Znajomość polskiego prawa pracy będzie dodatkowym atutem; Umiejętność zachowania spokoju w trudnych sytuacjach; Umiejętność twórczego rozwiązywania problemów; Wielozadaniowość; Umiejętność pracy indywidualnie, jak i w zespole; Łatwość uczenia się oraz otwartość na nowe informacje i zmieniające się środowisko pracy; doświadczenie lub znajomość obsługi narzędzia Verint (narzędzie zarządzające kapitałem pracowników) oraz zainteresowanie nowymi technologiami. Znajomość języków obcych: j angielski, poziom znajomości: min. komunikatywny. Znajomość innego języka obcego będzie mile widziana

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 100 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie