Starszy administrator ds. procesów (sr process executive)

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1105
OBOWIĄZKI:
Analiza danych, projektaowanie i prowadzenie kampanii w mediach interaktywnych, działania medialne w serwisach, analiza prawidłowości treści i wyszukiwanie treści niezgodnych z zasadami oraz ich redagowanie. Blokowanie treści szkodliwych. Obsługa klienta. Monitoring treści. Raportowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: azerski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

w trakcie studiów II stopnia lub wyższe na kierunku zarządzanie, mile widziane doświadczenie, biegła znajomość j. azerskiego (ewentualnie dopuszczany j. turecki), mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 063 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie