Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/21/0107
OBOWIĄZKI:

sprzedaż zegarków, obsługa klienta

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie zawodowe. Program dla osób do 30 r.ż.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Lokalizacja: Słomniki

przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne: Mile widziane: umiejętności, uprawnienia, doświadczenie, języki obce

Dodane: wczoraj