Sprzedawca

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/2021-01-07/0018
OBOWIĄZKI:

Według programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzedawca - dział ceramiki

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania: Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta - mile widziane Umiejętność pracy w zespole Samodzielność...