Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0158
OBOWIĄZKI:
Inkasowanie należności za sprzedane produkty, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Wyksztalcenie średnie lub wyższe, dobra kondycja zdrowotna. Staż na jedna zmianę w godzinach: 8-16. Miejsce odbywania stażu: Bochnia. Staż utworzony w ramach Funduszu Pracy.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni