Sprzedawca w branży spożywczej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzedawca w branży spożywczej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1929
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż wyrobów własnych i towarów handlowych w kawiarni.Praca od 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Preferowane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzedawca

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Obsługa klientów, przyjęcie i ekspozycja towaru, przeprwadzanie tranzakcji kasowych, dbanie o czystość, prowadzenie dokumentacji, wysyłka paczek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: obsługa WORD, EXCEL,...

Dodane: wczoraj


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Asystent zarządu

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura zarządu firmy, wspieranie członków zarządu firmy w wykonywaniu obowiązków służbowych, prowadzenie kalendarza organizacyjnego zarządu firmy, reszte obowiązków w załączniku Wymagania konieczne:...

Dodane: wczoraj

Starszy specjalista ds. rozwoju talentów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lokalizacja: Kraków

Zarządzanie projektami; zarządzanie zespołem i zarządzanie zasobami; Współpraca z liderami zespołów i menedżerami w celu identyfikacji potrzeb szkoleniowych; komunikacja z menedżerami w kwestiach kadrowych. Wymagania konieczne:...

Dodane: wczoraj