Sprzedawca samochodów

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Miejsce pracy: Węgrzce
Numer: StPr/2021-02-15/0301
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych. Dostawa samochodów do klienta. Wymagane prawo jazdy C+E.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A1 - początkujący
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : Prawo jazdy kat C+E. Doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy.

Miejsce pracy:

Węgrzce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego