Sprzatająca

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzatająca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0707
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości na wskazanym obiekcie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane, dokładność, punktualność

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: Kłaj

sprzątanie bloków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Dodane: 2021-03-02


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Senior IT Project Manager

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

Responsible for planning and delivering projects through the entire lifecycle from release planning through development, testing and deployment phases Maintaining project timeframes, budgets, estimates and status reports Managing stakeholder...

Dodane: dzisiaj

Junior Accountant with German

Firma: Capgemini
Lokalizacja: Kraków

Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? be open to work with clients be familiar with MS Office speak German and English at B2 level We don’t require professional...

Dodane: dzisiaj