Sprzataczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzataczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0476
OBOWIĄZKI:
Sprzatanie obiektow różnego typu. Umowa zlecenie, 52 godziny miesięcznie. Praca według zlecenia teren calej Polski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie



PODOBNE OGŁOSZENIA

Inspektor dozoru technicznego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

Lokalizacja: Kraków

Prowadzenie badań urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 3)

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim

PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Technical Project Manager

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

Were looking for someone who can help us: Translate business and IT requirements for new or upgraded connectivity into technical deliveries Work with stock exchanges, clients and other third parties to establish physical and logical connections to...

Dodane: dzisiaj

Support Engineer

Firma: Luxoft
Lokalizacja: Krakow

Do you have a knack for technology? Are you at your best when supporting others? Are you someone who could multi-task in a rapid and fast moving environment? Were looking for someone like that to: Be a part of our IBIT EQ Derivatives Business...

Dodane: dzisiaj