Sprzątaczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0882
OBOWIĄZKI:

zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie, usuwanie zabrudzeń, czyszczenie wykładzin i dywanów, mycie okien ogólnodostępnych, opróżnianie koszy na śmieci i bieżąca wymiana worków na odpady. planowanie działań związanych ze sprzątaniem, zabezpieczenie potrzebnych materiałów, podlewanie kwiatów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie