Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Gdów
Numer: StPr/21/0083
OBOWIĄZKI:
dbanie o porządek w biurach i pomieszczeniach firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gdów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

PODOBNE OGŁOSZENIA

Sprzątaczka

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura; odkurzanie podłóg w pomieszczeniach; ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych;...

Dodane: 2021-02-26