Sprzątaczka biurowa

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/2173
OBOWIĄZKI:
odkurzanie podłóg w pomieszczeniach;ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych;utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury. Rodzaj umowy: umowa zlecenie. Przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata. Ilość godzin pracy w miesiącu: 100h po 28 zł/h.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

zdolność do wykonywania wysiłku fizycznego; rzetelność oraz dokładność; obowiązkowość; samodzielność.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie