Sprzątaczka biurowa

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0592
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie biura, utrzymywanie go w czystości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

PODOBNE OGŁOSZENIA

Cukiernik

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Wypieki cukiernicze. Umowa zlecenie 100 godzin miesięcznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Kwalifikacje - Produkcja wyrobów cukierniczych

Dodane: wczoraj

POWIĄZANIE POSZUKIWANIA

PUP Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim