Sprzątacz pojazdów

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Sprzątacz pojazdów
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/21/0208
OBOWIĄZKI:

okurzanie wnętrza pojazdu, czyszczenie elementów plastikowych przy użyciuodpowiedniego sprzętu, mycie szyb i lusterek wewnętrznych, usuwanie plam z tapicerki i siedzeń

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Niepołomice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OGŁOSZENIA

Starszy specjalista ds. personalnych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Lokalizacja: Kraków

Zarządzanie danymi pracowników w zakresie ich wynagrodzeń, zarządzanie procesami w zakresie kompensat pracowniczych, naliczanie zasiłków, generowanie i analiza raportów, analiza danych, zarządzanie promocjami, zmianą wynagrodzeń,...

Dodane: 2021-05-04


PRACA KRAKÓW: NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Daily activities As part of our team you will contribute to simulation in Matlab of FPGA functionalities for 5G telecommunication system. You will work in the team responsible for generating test vectors required for testing of the system. You...

Dodane: wczoraj

We are looking for candidates willing to take leading role in designing, maintaining and development of 5G gNB ControlPlane Daily activities: Authoring requirements of 5G software components Analysis of customer CPlane requirements Contribute to...

Dodane: wczoraj